Představení PRAGOECON Consulting, s.r.o.

Společnost PRAGOECON Consulting, s.r.o. poskytuje od roku 2001 kompletní účetní a daňový servis. Díky svým mnohaletým zkušenostem zajišťujeme kompletní vedení účetnictví, vedení mzdové a personální agendy a konzultační činnost v oblasti daní a účetnictví. Taktéž přinášíme novinky a pohledy účetních a daňových expertů na našich seminářích zaměřených na problematiku daní, účetnictví a dalších souvisejících činností.

Náš tým, se svými více než 20-ti zaměstnanci, zajišťuje svým profesionálním přístupem a vstřícností vysoký odbornostní standard i při řešení individuálních požadavků zákazníků.

Co říká k projektu INOVIO FINANCIAL EXPRESS David Michálek, jeden ze zakladatelů a jednatel společnosti:
Po celou dobu našeho podnikání se snažíme zlepšovat naše služby, vyhledávat další a další možnosti, jak zefektivnit, zpříjemnit, a ucelit práci těch, kteří využívají naše služby. Před lety jsme byli jedni z prvních, kdo zavedl serverové zpracování účetnictví pro naše klienty, on-line komunikaci s klienty, přístup klientů k účetním datům a pravidelný reporting. Ne vždy to ale bylo to, co klienti chtěli a někteří i vyžadovali. Naší vizí bylo zajistit klientům absolutní nezávislost na účetní firmě, opravdový on-line přístup ke svým dokladům a datům, urychlení procesů schvalování, předávání a účtování účetních dokladů i jiných písemností a v neposlední řade také přístup k výsledkům naší práce. Snažit se co nejvíce usnadnit cestu našich klientů za jejich cíli a nezahlcovat je zbytečnou byrokracií a administrativou.

Cesta začala obsáhlou analýzou dat našich klientů, jejich potřeb a také jejich podmětů a požadavků.

Po více než ročních přípravách toho, co bychom chtěli dokázat, jsme stáli před problémem – jít do toho sami nebo se spojíme s partnerem, který už má nějaké zkušenosti a naše spolupráce bude mít oboustranný přínos? Vsadili jsme na druhou variantu a začali hledat partnera.

Jsme nesmírně rádi, že se naše dlouhé hledání vyplatilo. S hrdostí můžeme prohlásit, že neformální sňatek PRAGOECON Consulting, s.r.o. a TacticaManagament, s.r.o. byl uzavřen. Základem INOVIO FINANCIAL EXPRESS bylo od TacticaManagament jejich DMS řešení INOVIO. PRAGOECON Consulting dodal své letité zkušenosti s klientským vedením účetnictví, pohled účetních expertů a zpracovatelů a hlavně mnohaleté zkušenosti vyplývajících z práce na nejrůznějších účetních SW. Znalostí jejich kladů i záporů a v návaznosti na možnosti plnění individuálních potřeb klientů, jsme došli k faktu, že klient nepotřebuje přístup do účetního SW, klient potřebuje mít všechna potřebná data a potřebné výstupy po ruce.